Gdynia

BARKENTYNOWA

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 200 PLN
Cena za m2
400 PLN
Powierzchnia działki
748 m2
Kształt działki
Trapez
Numer oferty
82/6037/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 748 m2, położona przy ulicy Barkentynowej w rozwijającej się dzielnicy Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Działka samodzielna, pusta, ogrodzona siatką o wymiarach: szerokość ok. 21,5 m i długość ok.31 m, w kształcie lekkiego trapezu. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub usługową. Maksymalna intensywność zabudowy: 35%; wysokość zabudowy: do 9m (do 1 kondygnacji naziemnej + poddasze użytkowe); maksymalna powierzchnia zabudowy: do 25%. Wszelkie media doprowadzone do granicy działki. Dojazd drogą utwardzoną. Atrakcyjne położenie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. W bliskiej odległości zaplecze handlowo-usługowe (sklepy - Biedronka, Alma, przychodnia, apteki, najnowocześniejsza w Gdyni szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, kościół). Dobra komunikacja z centrum Gdyni i Dąbrową. Bliska odległość do przystanku autobusowego. W okolicy tereny rekreacyjne, doskonałe zarówno na piesze jak i rowerowe wycieczki. Atrakcyjna cena.
GORĄCO POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NIERUCHOMOŚCI.

Jeżeli znajdziesz tę ofertę w niższej cenie, dajemy gwarancję, że kupując przez AMBER Nieruchomości zapłacisz tyle samo, a dodatkowo objęty będziesz bezpłatnym ubezpieczeniem przy zakupie nieruchomości.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Dzielimy się wynagrodzeniem 50/50

AMBER Doradcy ds. Nieruchomości i Partnerzy
ul. Józefa Czyżewskiego 38
80-336 Gdańsk Oliwa
tel. 58 554-85-45/790-385-005
www.ambernieruchomosci.pl
www.amber-nieruchomosci.pl
info@amber-nieruchomosci.pl

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AMBER Doradcy ds. Nieruchomości i Partnerzy dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest AMBER Doradcy ds. Nieruchomości i Partnerzy z siedzibą w Gdańsk () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).